Svega 64 minuta bilo je dovoljno Žo-Vilfridu Congi da nakon 11 uzastopnih poraza savlada Novaka Đokovića i to sa ubedljivih 2:0, po setovima 6:2, 6:2, u meču 3. kola Mastersa u Torontu.

Novak Djokovic Tennis 2013 Conga počistio neprepoznatljivog Novaka

Kada je već na startu prvog seta napravio brejk bilo je jasno da je Francuz sa daleko većim motivom ušao u ovaj meč što je on i dokazao ne dozvolivši trenutno najboljem teniseru sveta da se rezultatski vrati u taj deo meča.

I u drugom delu je Conga bio dominantan, brzo je napravio dva brejka i poveo sa 4:0, da bi potom rutinski priveo meč kraju. Zanimljivo je da je Francuz iskoristio sve četiri brejk prilike, iako je Srbin poznat po tome da je jedan od najuspešnijih kada je u pitanju potiranje brejk šansi protivnika, a sa druge strane Novak je imao samo jednu priliku da oduzme servis protivniku i nije je iskoristio.